KS Błękitni Rudołowice - strona nieoficjalna

Strona klubowa

  • Email: ksrudolowice@gmail.com
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Makovia Makowisko - Tęcza Wysocko 0:4
  • KS Szówsko (b) - Victoria Kidałowice (b) 3:2
  • Łęg Łowce - Czarni Pawłosiów 2:4
  • Błękitni Rudołowice - LKS Manasterz (b) 2:1
  • Pogórze Rokietnica (s) - Orkan Zapałów (b) 1:0
  • Syrenka Roźwienica - Iskra Cieszacin Wielki 4:1
  • Błękitni Pełkinie - Hetman Laszki 0:7
  • Łęk Ostrów - Fredro Surochów 5:2
  •        

Logowanie

Treningi

Orlik:

wtorek 18:30

czwartek 18:30

 

Transfery

Przybyli:

Kamil Adamarek (Płomień Morawsko- wyp.)

Bartłomiej Moszczyński ( JKS Jarosław- wyp.)

Jakub Konieczny (juniorzy)

 

Odeszli:

Mateusz Pietryna (koniec wyp.)

Mateusz Fedyk (koniec wyp.)

Dawid Trzak (JKS Jarosław)

 

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Błękitni Rudołowice 2-0 Czarni Pawłosiów
Ładowanie...

Runda Jesienna

Łęg Łowce (w) 2-5

Tęcza Wysocko (w) 2-4

Pogórze Rokietnica (d) 1-0

Syrenka Roźwienica (w) 2-5

Błękitni Pełkinie (d) 3-2

Łęk Ostrów (w) 1-3

Fredro Surochów (d) 3-0

Hetman Laszki (w) 3-4

Iskra Cieszacin Wielki (d) 8-2

Orkan Zapałów (w) 1-2

LKS Manasterz (d) 2-1

Czarni Pawłosiów (w)

Victoria Kidałowice (d)

Makovia Makowisko (w)

KS Szówsko (d)

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

21

10-2014

wtorek

22

10-2014

środa

23

10-2014

czwartek

24

10-2014

piątek

25

10-2014

sobota

26

10-2014

niedziela

26

10-2014

niedziela

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 4, wczoraj: 304
ogółem: 117 544

statystyki szczegółowe

Aktualności

Beniaminek z czołówki !

  • autor: stecura150, 2014-10-17 11:29

XI Kolejka

Błękitni Rudołowice vs LKS Manasterz 

19 Październik 2014r, godz: 15:00, stadion w Rudołowicach

Zapraszmay, emocje gwarantowane ! 


Wywozimy trzy punkty z Zapałowa

  • autor: stecura150, 2014-10-12 19:56

Orkan Zapałów 1-2 Błękitni Rudołowice
(1-0)

Bramki:
15' Zapałów, 60' Samobójcza, 70' A.Drzymała

Kartki: R.Drzymała

Skład: D.Góra, A.Róg, M.Wach, P.Grzeszczak, R.Drzymała (
81' M.Rogus), B.Moszczyński (75' R.Zygmunt), A.Drzymała, R.Olcha, M.Wilk, K.Adamarek (70' M.Raba), B.Łuc

Rezerwa: A.Wajda


Gramy z beniaminkiem z Zapałowa !

  • autor: stecura150, 2014-10-10 16:28

X Kolejka

Orkan Zapałów vs Błękitni Rudołowice

12 Październik 2014r, godz: 15:00, stadion w Zapałowie

Wyjazd autokarem 14:00, Zapraszamy !


Festiwal bramek Błękitnych !

  • autor: stecura150, 2014-10-05 17:52

Błękitni Rudołowice 8-2 Iskra Cieszacin Wielki
(3-1)

Bramki:
21' A.Drzymała (asy. B.Moszczyński), 33' K.Adamarek (M.Wilk), 35' K.Adamarek (karny), 41' Krajewski, 50' K.Adamarek (M.Wilk), 57' K.Adamarek (A.Drzymała), 63' K.Adamarek (M.Stec), 76' Jeżowski, 78' M.Stec (K.Adamarek), 85' A.Róg (M.Stec)

Skład: D.Góra, A.Róg, M.Wach, P.Grzeszczak, R.Drzymała, B.Moszczyński (
85' J.Konieczny), R.Olcha, A.Drzymała, M.Raba (62' M.Stec), K.Adamarek (78' M.Rogus), M.Wilk (64' B.Łuc)

Rezerwa: A.Wajda, R.Zygmunt


Drużyna zza pleców.

  • autor: stecura150, 2014-10-03 19:35

IX Kolejka

Błękitni Rudołowice vs Iskra Cieszacin Wielki

05 Październik 2014r, godz: 15:00, Stadion w Rudołowicach

Zapraszamy Serdecznie !


Dobra druga połowa nie wystarczyła...

  • autor: stecura150, 2014-09-27 18:33

Hetman Laszki 4-3 Błękitni Rudołowice
(4-0)

Bramki: 3' Laszki, 8' Laszki, 28' Laszki, 35' Laszki, 51' B.Łuc, 67' B.Łuc, 70' B.Łuc (karny)

Kartki: R.Drzymała, M.Rogus

Skład: D.Góra, M.Rogus, A.Róg, P.Grzeszczak, R.Drzymała, B.Moszczyński (85' J.Konieczny), M.Wilk, A.Drzymała, M.Raba, K.Adamarek (71' M.Wach), B.Łuc

Rezerwa: A.Wajda, M.Stec


Trzy punkty zostają w Rudołowicach !

  • autor: stecura150, 2014-09-21 18:47

Błękitni Rudołowice 3-0 Fredro Surochów
(1-0)

Bramki:
12' B.Łuc (asy. K.Adamarek), 76' B.Łuc (R.Olcha), 88' A.Drzymała

Kartki: A.Drzymała

Skład: D.Góra, M.Rogus, A.Róg, P.Grzeszczak, R.Drzymała, M.Raba (
77' M.Stec), M.Wilk, R.Olcha (88' D.Zygmunt), B.Moszczyński (85' J.Konieczny), B.Łuc, K.Adamarek (75' A.Drzymała)

Rezerwa: A.Wajda, R.Michalik


Mecz 2014-10-19, 15:00


herb Błękitni Rudołowice 2:1 herb LKS Manasterz (b)
Błękitni Rudołowice   LKS Manasterz (b)

Archiwum aktualności


Email

Email: ksrudolowice@gmail.com

Reklama

Zegar

Najlepsi strzelcy A- Klasy

12. Bartłomiej Łuc (Błękitni)

10. Krystian Drozdowicz (Syrenka)

9. Grzegorz Wielgos (Tęcza),

Marcin Broszko (Ostrów)
,

Kamil Adamarek (Błękitni)
 

Najbliższe spotkanie

Czarni PawłosiówBłękitni Rudołowice
Czarni Pawłosiów   Błękitni Rudołowice
2014-10-26, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Błękitni RudołowiceLKS Manasterz (b)
Błękitni Rudołowice 2:1 LKS Manasterz (b)
2014-10-19, 15:00:00
Stadion w Rudołowicach
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Makovia Makowisko 0:4 Tęcza Wysocko
KS Szówsko (b) 3:2 Victoria Kidałowice (b)
Łęg Łowce 2:4 Czarni Pawłosiów
Błękitni Rudołowice 2:1 LKS Manasterz (b)
Pogórze Rokietnica (s) 1:0 Orkan Zapałów (b)
Syrenka Roźwienica 4:1 Iskra Cieszacin Wielki
Błękitni Pełkinie 0:7 Hetman Laszki
Łęk Ostrów 5:2 Fredro Surochów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Tęcza Wysocko - Fredro Surochów
Hetman Laszki - Łęk Ostrów
Iskra Cieszacin Wielki - Błękitni Pełkinie
Orkan Zapałów (b) - Syrenka Roźwienica
LKS Manasterz (b) - Pogórze Rokietnica (s)
Czarni Pawłosiów - Błękitni Rudołowice
Victoria Kidałowice (b) - Łęg Łowce
Makovia Makowisko - KS Szówsko (b)